Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzec Podlaski
Dodane 20 października 2021

Operator maszyn i urządzeń do podukcji wędlin

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Międzyrzec Podlaski, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przezbrajanie w/w maszyn i urządzeń
  • Ustawianie maszyn w zależności od zapotrzebowani produkcji
  • Utrzymanie ciągłości produkcji – nadzór nad w/w maszynami w procesie technologicznym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym lub powiązanym stanowisku

dodatkowym atutem:

  • Wykształcenie techniczne
  • znajomość obsługi wilka , mieszalnika, nastrzykiwarki, nadziewarki.

Naszym kandydatom oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

·        Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej

·        Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

·        Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

·        Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 665334818