1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Gogolin
Dodane January 20, 2021

operator maszyn / Gogolin

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gogolin, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla jednego z największych dostawców systemów filtracyjnych, wykorzystywanych w branży automotive szukamy kandydatów na stanowisko: operator maszyn

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po 6 miesiącach pracy
  • pracę w systemie dwu zmianowym (docelowo trzy zmiany)
  • benefity pracownicze (Karta Ok system, prywatna opieka medyczna)

zadania

  • proste prace produkcyjne
  • montaż komponentów systemów filtrów
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • dyspozycyjności w systemie zmianowym
  • motywacji do pracy

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667890038.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 650275648Zgłoś