1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Siechnice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 maja 2021

Operator Maszyn/dojazdy z Wrocławia i Radwanic/27 zł brutto/h!

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Siechnice, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

-> Praca z licznymi benefitami <-

Poszukujemy Operatorów Maszyn z rysunkiem technicznym

Miejsce pracy: Siechnice

Oferujemy Tobie:

  • Bezpłatny parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne ( stołówka, szatnia )
  • Darmowe napoje
  • Transport pracowniczy zapewniony z Wrocławia i Radwanic (Trasa: Pilczyce - Nowy Dwór - Armii Krajowej - Księże Małe - Radwanice – Siechnice )
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 27 zł brutto/h
  • Udział w programie „Poleć”
  • Pracę stojącą w systemie 3 zmianowym
  • Wprowadzenie w nowe obowiązki – Nie wymagamy doświadczenia

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na danym obszarze produkcyjnym
  • Ustawianie parametrów maszyny
  • Montaż narzędzi ( m.in. ostrzy skrawających )
  • Pomiary wyrobu pod kątem zgodności z rysunkiem technicznym

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość rysunku technicznego/ zmysł techniczny
  • Nastawienie na dłuższą współpracę
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność oraz zaangażowanie

Masz pytania!

Nie czekaj, ZADZWOŃ pod numer 573 207 676 bądź WYŚLIJ SMS o treści „Siechnice” – oddzwonimy z ofertą

Weronika

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

ID: 671627085Zgłoś