2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zduńska Wola
Dodane 07 maja 2024

Operator maszyn CNC – VORSTER

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VORSTER poszukuje kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC (plotery, frezarki, tokarki),

  • praca z dokumentacją techniczną i przyrządami pomiarowymi,

  • kontrola jakości wykonywanych elementów,

  • monitorowanie stanu technicznego i kontrola pracy maszyn.

Mile widziana:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi maszyn CNC,

  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

  • doświadczenie w branży.

  • istnieje możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności,

  • premie zależne od osiąganych wyników i zaangażowania,

  • szkolenia doskonalące z zakresu obróbki CNC,

  • dodatkowe ubezpieczenie,

  • pakiet sportowy MultiSport,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formularzu kontaktowym.

Administratorem danych osobowych jest Marcin Werner prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Marcin Werner VORSTER (adres korespondencyjny: ul. Andrzeja Struga 9-11, 98-220 Zduńska Wola). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Pełna treść klauzuli dostępna u Administratora oraz na stronie www/vorster.pl/kariera

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 671997159