Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Miszewko
Dodane 25 listopada 2021

Operator maszyn CNC, Dellner Sp. z o.o.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Miszewko, Pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Zakres zadań:

  • Obróbka i kontrola produktów według aktualnych rysunków technicznych
  • Dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów
  • Obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym (6-18, 18-6)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Nowoczesny obiekt z bogatym zapleczem socjalnym
  • Dodatkowe dni wolne od pracodawcy
  • Możliwość poszerzania i rozwijania własnych kompetencji
  • Rozbudowane wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Szkolenia niezbędne do dalszego rozwoju
  • Pakiet benefitów tj.: opieka medyczna, dofinasowanie do karty Multisport, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 656032037