1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Miszewo

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 14 czerwca 2021

Operator maszyn CNC

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Miszewo, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

HANZATEC SP. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze produkcji komponentów dla przemysłu z tworzyw sztucznych i gum technicznych.

Produkujemy elementy konstrukcyjne wyposażenia maszyn i urządzeń przemysłowych oraz części zamienne dla szerokiej gamy odbiorców.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko OPERATORA TOKARKI lub FREZARKI CNC

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Miszewie

Zadania:

·       obróbka i kontrola produktów według aktualnych rysunków technicznych

·       dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów

·       obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska;

dokonywanie przeglądów dziennych

Wymagania:

·       umiejętności obsługi maszyn CNC z językiem Fanuc lub Sinumerik

·       dobrej znajomości rysunku technicznego

·       umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy

·       pracę w szybko rozwijającej się firmie

·       stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

·       sympatyczną atmosferę i elastyczny czas pracy

www.hanzatec.com

HANZATEC Biuro

Na OLX od sierpień 2018
ID: 677940399