2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 12 kwietnia 2024

Nauczymy Cię najbardziej rozchwytywanego zawodu na rynku pracy!

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

The Harris Products Group należący do grupy Lincoln Electric Company

produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

We Want Those Who Want To Be the Best

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Dzierżoniowie na stanowisko:

OPERATOR MASZYN (CNC)

Nasza oferta skierowana jest do:

  • absolwentów szkół zawodowych oraz średnich technicznych, posiadających przygotowanie do wykonywania w/w zawodu, którzy chcieliby rozwijać swoje kwalifikacje w wyuczonej profesji

  • osób, które myślą o zmianie swojej drogi zawodowej.

U kandydata mile widziana:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych.

Jeżeli ponadto cechuje Cię:

  • Sumienność oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

To jesteś dla nas kandydatem z potencjałem, od Ciebie zależy jak ta współpraca się rozwinie!

Zakres zadań na oferowanym stanowisku:

  • Wykonywanie operacji na obrabiarkach CNC lub na automatach tokarskich na podstawie rysunku technicznego, a z czasem ustawianie tych maszyn.

  • Odczytywanie schematów i rysunków wykonawczych.

  • Dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny, przyrządów i pomocy warsztatowych.

  • Mierzenie i sprawdzanie gotowych części.

  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek/maszyn i narzędzi. Kontrola jakościowa i ilościowa materiałów produkcyjnych.

Co mamy do zaoferowania:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin - z możliwością przejęcia bezpośrednio do firmy.

  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pienieżne na Wielkanoc i Boże Narodzenie.

  • Dofinansowanie karty MULTISPORT.

  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika.

  • Przerwę 30 - minutową wliczaną do czasu pracy.

  • Elastyczność w pracy zmianowej.

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Klauzula informacyjna

Kto jest administrator danych

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Harris Calorific International Sp. z o.o., z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200) przy ul. Strefowej 8, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Z administratorem można się skontaktować za pomocą następującego adresu email: iod_harris[at]lincolnelectric.eu,

Cele i podstawa prawna przetwarzania danych

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy a podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w formularzu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji. Dane osobowe nie będą przetwarzane także po wycofaniu przez Panią/Pana zgody lub złożeniu sprzeciwu, w sytuacjach gdy takie uprawnienie przysługuje.

Odbiorcy danych

Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Spółkę w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z zaleceniami Spółki.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia,  wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę oraz przetwarzanych w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, o którym mowa wyżej, jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji.

Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W każdej chwili może Pani/Pan złożyć sprzeciw wobec profilowania. Oświadczenie o wycofaniu zgody oraz sprzeciw należy kierować na adres mailowy: iod_harris[at]lincolnelectric.eu

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 643457710