1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałcz

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 16 lutego 2021

operator maszyn -> Albatros -> praca na dobrych warunkach

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wałcz, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą wyślij sms o treści Albatros na numer 669 969 866 a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach zatrudnienia!

Pierwszy etap rekrutacji prowadzimy zdalnie, w kolejnym zapraszamy Cię na spotkanie z klientem. Zapewniamy bezpieczne warunki na produkcji oraz stosujemy się do wszelkich procedur bezpieczeństwa.

oferujemy

  •  pracę od zaraz z perspektywą długotrwałej współpracy,
  •   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, składki ZUS),
  •   stawkę miesięczną + dodatek za pracę w godzinach nocnych + dodatek do systemu 4-brygadowego

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych - piły, maszyny CNC,
  • montaż profili aluminiowych na wieszakach,
  • pakowanie gotowych produktów,
  • dbanie o jakość i precyzję realizowanych zadań

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym,
  • umiejętności manualnych,
  • sumienności i dokładności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 654220809Zgłoś