1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane March 02, 2021

operator maszyn

  • 3 700 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radom, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szukasz pracy, w której panuje świetna atmosfera? Pracy, która daje satysfakcję finansową? Pracy, w której naprawdę masz szanse się rozwijać? Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę (od razu bezpośrednio u Klienta)
  • stabilną, długotrwałą współpracę
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet interesujących benefitów np. prywatna opieka medyczna, Multikafeteria
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w dużej, renomowanej firmie na terenie Radomia

zadania

  • bieżący nadzór pracy nad procesem produkcji
  • nadzór pracy linii produkcyjnej
  • identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • zapobieganie zagrożeniom występującym w procesie pracy
  • kontrola przestrzegania procedur
  • utrzymanie czystości maszyn, urządzeń produkcyjnych

oczekujemy

  • praktycznej wiedzę w obsłudze maszyn
  • wykształcenia technicznego lub mechanicznego
  • doświadczenia w pracy na linii produkcyjnej
  • gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym, 4 brygadowym
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 657098657Zgłoś