1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane Dzisiaj o 2:36 PM

Operator maszyn - 25 zł brutto/h + dodatki! Wrocław Oporów!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych?

Chcesz wykorzystać doświadczenie produkcyjne i rozwijać się?

Oto oferta dla Ciebie!

Lokalizacja: ul. Kwiatkowskiego, Wrocław

Dojazd autobusami: 133, 319, D

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniej współpracy
  • stawkę 25 zł brutto/h + 2 zł do każdej godziny nocnej
  • premię kwartalną zależną od frekwencji i produktywności
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów: kartę sportową i opiekę medyczną
  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

zadania

  • wsparcie techniczne operatorów produkcji
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • usuwanie prostych awarii sprzętowych
  • raportowanie wskaźników do lidera

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia - warunek konieczny,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji w charakterze operatora maszyn, technika lub ustawiacza maszyn
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej.

To oferta dla Ciebie? Aplikuj przesyłając swoje CV, a my oddzwonimy, żeby porozmawiać o ofercie!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 651231505Zgłoś