1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Pozostałe w Administracja biurowa
  5. Pozostałe w Administracja biurowa - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Administracja biurowa - Bielany Wrocławskie
Dodane March 05, 2021

Operator Magazynu (Warehouse operator)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Operator Magazynu

Operator Magazynu (praca w nowopowstającej fabryce - Greenfield), zachodni kapitał

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, do jej nowo powstającego zakładu produkcyjnego dedykowanego do produkcji dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko Operatora magazynu.

Lokalizacja: Południe Wrocławia, do 15km od Centrum Wrocławia, dogodny dojazd

Obowiązki:

  • odpowiadanie za różnorodne zadania operacyjne magazynu, które mogą obejmować dowolną kombinację; odbiór, pobranie, sprawdzenie, pakowanie, wysyłka i zwroty
  • praca ze skanerem
  • dbanie o utrzymanie porządku na magazynie
  • wykonywanie wszelkich innych prac na zlecenie Kierownika Magazynu

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia min. zawodowego
  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio z firmą)
  • wysokie wynagrodzenie w nowopowstającym zakładzie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8h)
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku Greenfield
  • aktywny udział w budowaniu struktur nowego zakładu produkcyjnego

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się

ID: 659032309Zgłoś