Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Transport, spedycja
  4. Kierowca
  5. Kierowca - Dolnośląskie
  6. Kierowca - Brzeg Dolny
Dodane 25 listopada 2021

Operator logistyczno-transportowy/Kierowca kat. B+E lub T /Grupa PCC

  • 3 600 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Brzeg Dolny, Dolnośląskie

  • Zasięg transportu: Tylko krajowy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. T

  • Praca zmianowa

Opis

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora logistyczno-transportowego do pracy na nowym ciągniku w magazynie i terenie parku technologicznego PCC w Brzegu Dolnym.

Twój Profil

•uprawnienia do obsługi ciągnika rolniczego: prawo jazdy kat. B+E lub T

•uczciwość i rzetelność w wykonywaniu zadań

•gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

•brak przeciwskazań do pracy fizycznej

•umiejętność pracy pod presją czasu

•mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

 Twoje zadania

•obsługa ciągnika rolniczego z przyczepami z szczególnym uwzględnieniem przepisów BHP

•transporty surowców, produktów i opakowań

•przyjmowanie produktów chemicznych i opakowań na podstawie prawidłowo wystawionych dokumentów

•kontrolowanie wizualnego stanu opakowań odbieranych produktów według standardu jakości spółek grupy PCC

•nadzór nad prawidłową eksploatacją sprzętu

Nasza oferta

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

wynagrodzenie miesięczne+ stała premia kwartalna do 20%

•wsparcie doświadczonych pracowników

•możliwość odbycia szkoleń zawodowych

•dofinansowanie do karty MultiSport, wczasów pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 672812053