1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Wrzeszcz

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 15, 2021

operator linii produkcyjnej, doświadczenie w pracy z maszynami

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gdańsk, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej? Jesteś dostępny/a do pracy w systemie 3 - zmianowym i 4 - brygadowym?

Świetnie się składa! Aplikuj na stanowisko: operatora linii produkcyjnej.

Czeka na Ciebie stabilna praca w renomowanej firmie produkującej lody.

Praca w Baninie k. Gdańska

oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport w świetnej cenie, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne, zakupy w sklepiku zakładowym w bardzo atrakcyjnych cenach
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • umowa o pracę

zadania

  • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • raportowanie i wypełnianie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej
  • umiejętności technicznych
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej, w systemie 4- brygadowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • predyspozycji do zarządzania zespołem
  • samodzielności, zdolności organizacyjnych i zaangażowania w powierzone prace
  • podstawowej znajomości obsługi komputera ( pakiet Office)
  • badań do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści "PRACA OPERATOR" pod numer 725-233-089 - oddzwonimy do Ciebie!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 653970208Zgłoś