2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Chmielów
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator linii produkcyjnej - Chmielów

Lokalizacja

Chmielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. w Chmielowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Chmielów (pow. tarnobrzeski)

Zadania na stanowisku:

  • Prace przy produkcji szyb samochodowych

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Kontrola jakości produktu

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Pilkington Automotive Poland

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna

  • System wzrostu wynagrodzeń

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Świadczenia świąteczne

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport

  • Ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE) - pracodawca odłoży 3,5% na Twoją emeryturę

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Dostęp do darmowej platformy językowej

  • Szkolenia dostosowane do zakresu obowiązków

Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Chęci do poznawania nowoczesnych technologii

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej , w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chmielów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielów
ID: 723802283