1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Dodane November 20, 2020

operator linii produkcyjnej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radomsko, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz się rozwijać i poszukujesz firmy o unikalnej kulturze organizacyjnej dołącz do Ontex Polska. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów.

Zadania na stanowisku

• Realizacja założonego planu produkcyjnego

• Koordynowanie pracy linii produkcyjnej

• Obsługa paneli operatorskich

• Obsługa i regulacja maszyn/urządzeń

• Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym

• Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce wraz z zamawianiem ich z Magazynu

Oczekiwania wobec kandydata

• Wykształcenie średnie techniczne

• Doświadczenie w zakresie obsługi paneli operatorskich

• Umiejętność pracy w zespole

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)

• Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi i suwnic

Oferujemy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Realną szansę na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu

• Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

ID: 605407719Zgłoś
User avatar

Ontex Polska

Ostatnio online dziś o 11:57 AM

xxx xxx xxx