1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane January 20, 2021

OPERATOR Linii Lakierni Natryskowej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

miejsce pracy: Centrala - Sobota k/Poznania

Opis stanowiska:

  • codzienna i pełna obsługa linii produkcyjnej w zakresie lakierowania płyt włókno-cementowych za pomocą automatów natryskowych,
  • prowadzenie raportów produkcyjnych,
  • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego,
  • praca zmianowa,

·       bieżąca konserwacja maszyn.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z automatami lakierniczymi (warunek konieczny),
  • znajomość obsługi automatów lakierniczych,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia z gwarantowaną podstawą,
  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
  • pakiet socjalny (karta Multisport, premia świąteczna)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

ID: 651651070Zgłoś
User avatar

Pozbruk z o.o. sp j

Ostatnio online dziś o 9:23 AM