Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Rabka-Zdrój
Dodane 13 czerwca 2024

Operator koparki / brygadzista / brukarz - przy BUDOWIE OGRODÓW !

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Plant World to prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.

Wykonujemy kompleksowo realizacje terenów zielonych ! (ogrody, nawierzchnie, elementy wodne, małą architekturę, drogi, prace ziemne, itp.)

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ PLANTWORLD, w celu obejrzenia wykonywanych przez naszą firmę realizacji.

Poszukujemy osób na stanowiska:

  • operator maszyn (koparki gąsienicowe 3t, 8,5t),

  • brygadzista,

  • brukarz / ogrodnik.

1. Zakres obowiązków stanowisko operator koparki:

  • kierowanie samochodami dostawczymi (ewentualnie + przyczepa z hamulcem),

  • sprawne obsługiwanie koparek gąsienicowych,

  • prowadzenie podstawowego serwisu koparki,

  • wykonywanie wszelkiego rodzaju prac ziemnych,

  • dodatkowo wykonywanie ogólnych prac ogrodniczych lub budowlanych,

  • dodatkowo obsługa innych maszyn budowlanych (wozidło, mini traktor, walec, itp.),

  • realizowanie prac zgodnie z wytycznymi lub projektem,

  • dodatkowo wykonywanie ogólnych prac ogrodniczych.

2. Zakres obowiązków stanowisko brygadzista:

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad powierzoną grupą pracowników i procesem realizowanych przez nią prac związanych z zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni,

  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót / projektem,

  • samodzielne wykonywanie prac ogrodniczych i budowlanych,

  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur,

  • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

3. Zakres obowiązków stanowisko brukarz / ogrodnik:

  • operowanie maszynami budowlanymi i narzędziami (wozidła, mini traktory, zagęszczarki, piły, itp.)

  • murowanie obrzeży, krawężników, kaskad wodnych, murków.

  • budowanie ścieżek, układanie kostki,

  • pomoc przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac ziemnych,

  • wykonywanie drobnych prac budowlanych i ogrodniczych.

Wymagania (ogólne):

  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane B+E),

  • doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi,

  • doświadczenie w wykonywaniu pracy na danym stanowisku,

  • systematyczność, dokładność, pracowitość, umiejętność pracy w grupie,

  • wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi, planem lub projektem,

  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy,

  • dobra komunikacja,

  • brak nałogów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • szkolenie wprowadzające,

  • praca od poniedziałku do piątku, dla chętnych soboty,

  • brak monotonności w pracy,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • płatne dojazdy na teren budowy,

  • możliwość rozwoju,

  • dodatkowe szkolenia i kursy.

UWAGI:

  • Praca na terenie małopolski z możliwymi delegacjami, które są dodatkowo płatne.

  • Na każde stanowisko są indywidualne wymagania i indywidualnie dobrane wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

88*******25

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 924334463

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?