1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane November 27, 2020

operator/ka wózka widłowego > umowa o pracę > zorganizowany transport

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym? Zgłoś się do nas sms - "wózki widłowe" na nr 501326691

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • pracę według 3 miesięcznego grafiku w stałych godzinach 6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 20%,
  • bezpłatny dostęp do opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • szkolenia,
  • zorganizowany i dofinansowany transport z Ciechanowa, Płońska, Legionowa, Strzegowa, Śniadówka, Świercza, Raciąża, Drobina, Słupi, Nasielska Góry, Wyszogrodu, Zakroczymia, Małej Wsi.

zadania

  • załadunek i rozładunek,
  • obsługa wózka widłowego,
  • dostarczanie surowców i materiałów na linie produkcyjne,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • kontrola sprawności działania wózków widłowych,

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 641967109Zgłoś