1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane November 27, 2020

Operator/ka maszyn produkcyjnych

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Tychy, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w dużej międzynarodowej firmie której misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku. Nie czekaj, wyślij CV już teraz!

Aktualnie dla firmy Pulverit Polska z siedzibą w Tychach przy ul. Strefowej 16 specjalizującego się w produkcji farb proszkowych poszukujemy osób na stanowisko:

Operator/ki maszyn produkcyjnych

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 2900 zł brutto + 250 zł premii frekwencyjnej
  • nadgodziny za pracę w sobotę płatne 100% oraz w niedzielę 200%
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 6-14 oraz 14-22
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji)
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy (Tychy, Strefowa), jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

zadania

  • obsługa urządzeń do mechanicznej obróbki chemikaliów
  • nadzór na procesem technologicznym
  • odbiór zmielonego produktu
  • obsługa pakowarki – pakowanie produktu
  • oczyszczanie elementów młyna sprężonym powietrzem
  • praca z dokumentacją produkcyjna, potwierdzającą wykonaną pracę,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • odpowiedzialności, zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 642011705Zgłoś