1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane November 20, 2020

Operator frezarki CNC HURCO

  • 4 500 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukuję osoby na stanowisko samodzielnego operatora frezarki CNC.

Praca na maszynie 3-osiowej HURCO ze sterowaniem Winmax.

Zakres obowiązków:

- programowanie maszyny w sterowaniu Winmax

- uzbrajanie i ustawianie narzędzi

- dobór parametrów i technologii obróbki oraz kontrola procesu skrawania

- dobór materiałów

- kontrola stanu magazynowego materiałów oraz narzędzi

- pomiary i kontrola zgodności gotowych detali z dokumentacją

- utrzymanie w porządku obsługiwanych maszyn oraz stanowiska pracy.

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na maszynach HURCO ze sterowaniem Winmax

- samodzielność w powierzonych zadaniach

- umiejętność rozwiązywania i analizowania błędów/problemów w produkcji

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

- odpowiedzialność

- zainteresowanie mechaniką i majsterkowaniem

- wyobraźnia przestrzenna, wysoka estetyka i dokładność w wykonywanych pracach

- umiejętność obsługi oprogramowania CAD 2D typu AutoCAD

- chęć pracy przy projektach małoseryjnych i prototypowych

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzonych zadaniach

- profil ciekawej produkcji prototypowej/małoseryjnej

- pracę w systemie jednozmianowym

- przeszkolenie w obsłudze maszyn CNC stosowanych w naszym warsztacie

- pracę na nowych maszynach.

Jesteśmy małą firmą o profilu produkcji małoseryjnej/prototypowej, co wymusza na nas bycie dokładnymi, wszechstronnymi i zaangażowanymi w wykonywanie powierzonych zadań.

Proszę o przesyłanie wiadomości z CV wyłącznie za pośrednictwem OLX.

Dla zapoznania się z działalnością firmy zapraszam na www.rawotech.pl

ID: 642031009Zgłoś

Rafał

Ostatnio online wczoraj o 7:26 PM