2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Górna
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator CNC Tokarki lub Frezarki

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Operator Frezarki – FANUC, MAZATORL lub Tokarki - MAZATROL,

  • Praca przy jednostkowych detalach i małych seriach

  • Samodzielne wykonywanie elementów w oparciu o technologie i gotowe programy

  • Korekcje programów w stopniu podstawowym w oprogramowaniu NX CAM

  • Wymiana narzędzi, mocowań. Sprawdzanie stanu narzędzi wprowadzanie korekt

  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

  • Kontrola jakości

  • Dbałość o stan techniczny maszyny

  • Dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Min. 1 letnie doświadczenie na stanowisku operatora CNC

  • Podstawowa znajomość w doborze mocowań, narzędzi oraz parametrów skrawania

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie w proces produkcyjny

  • Znajomość oprogramowania NX CAM będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Jasno określony system premiowy

  • Praca z nowoczesnymi technologiami

O nas

Jesteśmy firmą zapewniającą kompleksową obsługę przedsiębiorstw. Działamy na rynku od 2008 roku. więcej na www.ecad.com.pl

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912493608