2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Mścice
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator CNC frezarka 2 zmiany FREZER CNC NIE KORPO. B.DOBRE WYNAGRO

Lokalizacja

Mścice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Operator CNC, programista

Miejsce pracy:Mścice (pow. koszaliński)

Zakres obowiązków:

·        Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie

·        Programowanie maszyn CNC (3 osiowa frezarka sterowanie SINUMERIK)

·        Dobór narzędzi i parametrów skrawania oraz optymalnych technologii produkcyjnych;

·        Sprawdzanie wymiarów wytwarzanych detali i wykonywanie korekty błędów,

·        Zbrojenie, wymiana narzędzi, dbanie o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów

·        Kontrola jakości wytworzonych elementów wg dokumentacji

·        Kontrola wykonywanych operacji

 Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy na stanowisku Programista/Operator CNC

·        dobra znajomość rysunku technicznego konieczna,

·        umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·        umiejętność pracy w zespole

·        dokładność , zaangażowanie samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i dobrej niekorporacyjnej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu umowę

Lokalizacja

Mścice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mścice
ID: 691836658