Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krąplewice
Dodane 23 września 2022

Operator Biogazowni

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Krąplewice, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Agri Plus Sp. z o.o.

Największy producent trzody chlewnej w Polsce poszukuje:

- Operatora Biogazowni-

Miejsce pracy: Krąplewice

Zakres obowiązków:

  • Codzienna obsługa biogazowni rolniczej, w tym załadunek substratów niezbędnych w procesie produkcji biogazu, nadzór nad procesem produkcji oraz poprawnością działania poszczególnych urządzeń wchodzących w skład biogazowni
  • Przyjmowanie dostaw substratów dostarczanych do biogazowni
  • Serwisowanie urządzeń wchodzących w skład systemu technologicznego (m.in. pompy, mieszadła itp.)
  • Konserwacja przemysłowych silników (usuwanie usterek hydraulicznych i elektrycznych)
  • Serwisowanie sprzętu znajdującego się na terenie biogazowni (m.in. ładowarka)

Niezbędne kwalifikacje:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Posiadanie uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej,
  • Uprawnienia SEP
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne lub mechaniczne lub automatyka)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i rozwoju w nowoczesnej firmie
  • Szkolenia techniczne z zakresu serwisu i obsługi biogazowni rolniczej oraz serwisu urządzeń znajdujących się na terenie biogazowni rolniczej
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo – rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref.: BIO/2022 poprzez formularz aplikacyjny

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 774223345