1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Wilda

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane Dzisiaj o 10:19 AM

Online Marketing Specialist OLX

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Do zespołu online marketingu OLXa poszukujemy osoby na stanowisko Online Marketing Specialist

Szukamy osoby, którą cechuje:

  • bardzo dobra znajomość systemów reklamowych Google Ads i FB Ads (rok doświadczenia to absolutne minimum)
  • znajomość narzędzi analitycznych (Przede wszystkim Google Analytics. Google Data Studio czy Tableau będą dodatkowym atutem)
  • brak strachu przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje
  • samodzielność i niezależność
  • kreatywność i poczucie humoru - często potrzebne przy tworzeniu reklam
  • komunikatywność - ze względu na dynamiczną pracę z różnymi zespołami: marketing, grafika, tech czy menedżerami kategorii

Twoje obowiązki:

  • chwycisz za stery szeroko pojętego online'u OLX-a: Google Ads, Facebook Ads, Programmatic to tylko wierzchołek góry lodowej :)
  • będziesz na bieżąco analizować prowadzone działania, testować nowe rozwiązania i co najważniejsze wyciągać z nich wnioski
  • będziesz tworzyć treści reklam oraz pracować z grafikami nad kreacjami displayowymi i video na potrzeby kampanii online

Co oferujemy:

  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit, elastyczny czas pracy)
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących nowych obszarów rozwoju biznesowego firmy
  • Unikalne wyzwania związane z pracą w firmie technologicznej
  • Pracę w nieformalnym środowisku
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

Co powinieneś/powinnaś o nas wiedzieć?

  • Grupa OLX to część OLX Group, międzynarodowej firmy technologicznej, z 17 markami w  ponad 40 krajach, gdzie pracuje ponad 5000 osób myślących w podobny sposób
  • Naszą misją jest sprawienie, aby kupowanie i sprzedawanie niemalże wszystkiego stało się dziecinnie proste
  • Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się i pracujemy inaczej. Łączymy w sobie zapał i zwinność start-upu z prawie 100 letnim doświadczeniem
  • Jesteśmy ciekawi, ambitni i mamy alergię na korpo. Improwizujemy, eksperymentujemy i mobilizujemy nawzajem, inicjując zmiany

ID: 643046132Zgłoś