1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Śląskie
  6. Administracja - Tychy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 05 maja 2021

-> Office Assistant/ Pomoc biurowa - Tychy/ 19 zł brutto/h

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Tychy, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę do współpracy w roli:

Office Assistant/ Pomoc biurowa

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Tworzenie umów
  • Wydawanie wyposażenia
  • Raportowanie i analiza bieżących danych
  • Reagowanie za zgłoszone zapotrzebowanie
  • Pomoc administracyjna ( m.in. wprowadzanie raportów do wewnętrznego systemu )
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Kierownikiem Oddziału

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • Umiejętność budowania relacji i komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Status ucznia/studenta – mile widziany

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Stawkę godzinową 19 zł brutto/h
  • Szkolenie wdrażające
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Możliwość dodatkowego świadczenia z zakresu ubezpieczenia grupowego i opieki zdrowotnej

Osoby zainteresowane współpracą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV

Dział rekrutacji

Na OLX od marzec 2014
ID: 671442092Zgłoś