Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sochaczew
Dodane 02 grudnia 2022

OEX Cursor: Doradca kredytowy - Sochaczew

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Sochaczew, Mazowieckie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko związane z obsługą Klientów jednego z największych banków w Polsce i aktywną sprzedażą produktów wiodącego międzynarodowego banku. Dołącz do naszego zespołu jako:

Doradca kredytowy

Miejsce pracy: Sochaczew - market budowalny OBI

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktu wiodącego międzynarodowego banku
  • realizacja planów sprzedażowych – posiadamy atrakcyjny system bonusowy już od pierwszej sprzedaży, jeśli jesteś aktywny zarabiasz wyższe premie
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • czynne – aktywne promowanie i przedstawianie oferty
  • dbanie o aktualny marketing w hali
  • przygotowywanie aplikacji kredytowej

Zapraszamy Cię, jeśli:

  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcje z osiąganych celów
  • lubisz ludzi i nie boisz się kontaktu z Klientami
  • masz doświadczenie w sprzedaży, umiesz nawet sprzedać piach na pustyni, ale masz dość wciskania Klientom na siłę niepotrzebnych produktów, znajdziesz u nas miejsce dla siebie, w którym możesz się rozwinąć i oferować produkt bez ukrytych gwiazdek.
  • nie masz doświadczenia - niczym się nie przejmuj, stawiamy chęci i zaangażowanie na równi z posiadaną praktyką sprzedażową. Trafiasz do profesjonalistów, którzy pokażą Ci jak sprzedawać skutecznie. Jest to miejsce dla Ciebie

Zależy Ci na miłej atmosferze? Zapewniamy ją.

Oferujemy wykonywanie zleconych zadań w tygodniu i w weekendy, zgodnie z wcześniej ustalonym wspólnie grafikiem, na podstawie stabilnej umowy zlecenie – stawka 21zł brutto/h.

Nauczymy Cię wszystkiego - zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz doszkalania online.

Jesteś otwarty dla ludzi i komunikatywny - jest to miejsce Twojego rozwoju.

Oferujemy możliwość skorzystania z benefitów firmowych na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie) plus bonusy związane z jakością i okresem współpracy.

Jeśli szukasz trampoliny do rozwoju swoich umiejętności - APLIKUJ!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 781715162