Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 23 czerwca 2022

od zaraz! Elektryk utrzymania ruchu do Aachen, Niemcy

  • 17 500 - 20 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Kraj: Niemcy

Opis

SINUS Elektrotechnik Sp. z o.o. to Polska firma z siedzibą w Poznaniu. Prowadzimy prace instalacyjne na wielu obiektach na terenie Niemiec. Jesteśmy aktywni na dużych obiektach przemysłowych, szpitalach i obiektach mieszkaniowych. W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy Elektryków i Elektromonterów. Współpracujemy również z osobami posiadającymi własną działalność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę przy utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym w Aachen,
  • 160 roboczogodzin w miesiącu, urlopy
  • bardzo atrakcyjne zarobki,
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy,

Wymagamy:

  • doświadczenia i poważnego podejścia do samodzielnej pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną,
  • własny samochód i prawo jazdy.

Obowiązki:

  • Praca przy utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym,
  • Usuwanie usterek obrabiarek (Tokarek i frezarek CNC), SIEMENS, Fanuc, Heidehain

ID: 760224090
User avatar

SINUS Elektrotechnik Sp. z o.o.

Member Since styczeń 2021

Jest teraz online!

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?