Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
Dodane 23 stycznia 2023

Obsługa stron internetowych - Opiekun Klienta - Białystok

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Białystok, Podlaskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Stanowisko: Obsługa stron internetowych - Opiekun Klienta - Białystok

Miasto: Białystok

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

  • posprzedażowa, profesjonalna obsługa klienta;
  • troska o najwyższy standard obsługi klienta;
  • współpraca i komunikacja z innymi osobami/działami zaangażowanymi w realizację projektu strony internetowej;
  • wsparcie klienta w procesie projektowania i przygotowania stron internetowych oraz innych produktów; kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy).

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w jednej z największych polskich firm o uznanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • gruntowne szkolenie przygotowujące do powierzonych zadań oraz wsparcie przełożonego i doświadczonych kolegów;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dostęp do niezbędnych narzędzi i rozwiązań marketingowych, które są obecnie dostępne na rynku;
  • przyjazną atmosferę pracy w gronie fantastycznych, młodych ludzi.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • praktyczna wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta;
  • doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta;
  • komunikacja mailowa i telefoniczna;
  • pomysłowość i umiejętność pracy zespołowej;
  • umiejętność budowania dobrych, trwałych relacji biznesowych; pozytywne usposobienie i optymistyczne podejście do wyznaczonych wyzwań oraz celów.

Porozmawiajmy o Twojej karierze!

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk Napisz wiadomość. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest WeNet Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 02-676 Warszawa, ul. Postępu 14a. Udostępnienie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast udostępnienie wszelkich dodatkowych danych jest dobrowolne. Udostępnienie danych dodatkowych oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora. Udostępnione w aplikacji dane przetwarzane są przez administratora wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. Osobie udostępniającej dane przysługuje prawo żądania od WeNet Sp. z o.o. dostępu do danych, które jej dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych WeNet Sp. z o.o.: iod(at)wenet.pl. Osoby udostępniające dane są zobowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WeNet Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 02-676 Warszawa, ul. Postępu 14a danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez WeNet Sp. z o.o. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 735543916