Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Krzyki
Dodane 03 sierpnia 2022

Obsługa restauracji pracowniczej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy pracowników obsługi bufetu do naszej restauracji pracowniczej w nowootwartym biurze przy ul. Wyścigowej.

TWOJE ZADANIA

  • Wydawanie posiłków zamawianych przez pracowników
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Organizacja bufetu, uzupełnianie dań
  • Utrzymywanie estetyki i higieny w miejscu pracy

OCZEKUJEMY

  • Znajomoci języka polskiego
  • Podstawowej znajomości j. angielskiego
  • Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

TWOJE BENEFITY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i podejmowania nowych wyzwań
  • Praca w firmie zaangażowanej społecznie (wsparcie dla naszych projektów CSR: Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family)
  • Pakiet powitalny, kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie w realizacji zadań w ramach Buddy program
  • Kursy językowe, zniżki na studia na uczelniach partnerskich, szeroka gama szkoleń na wewnętrznej platformie e-learningowej, dla dzieci pracowników dostęp do serwisu edukacyjnego
  • Autobus pracowniczy z centrum Wrocławia
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: posiłki, karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 762709398