1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Mazowieckie
  6. Magazynier - Pruszków

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 21 kwietnia 2021

Obsługa magazynu/produkcji, 1 zmiana-od zaraz, PRUSZKÓW

  • 19 - 20 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Pruszków, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MK INTERIM Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

WWW.MKINTERIM.PL

Certyfikat nr 9305

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY

Obsługa produkcji i magazynu przy produkcji; praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: PRUSZKÓW

OPIS STANOWISKA

• prace pomocnicze przy produkcji (sklejanie, cięcie opakowań tekturowych)

• pakowanie towaru;

• segregację towaru;

• załadunek i rozładunek towaru;

WYMAGANIA

• minimalne doświadczenie w pracach na produkcji lub magazynowych

• wykształcenie min. Średnie

• zdolności manualne, precyzyjność

• dobry stan zdrowia

• wysoka dyscyplina pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej

• wynagrodzenie 18,90 zł/h +dodatek

• praca od zaraz!

• SYSTEM PRACY I -zmianowy od 7.00 do 15.00- Pon.-Pt.(możliwe nadgodziny)

• Możliwość nawiązania bezpośredniej współpracy z najlepszymi pracownikami

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

*Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.mkinterim.pl/rodo .Prosimy również o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez MK INTERIM Sp. z o.o. dla celów rekrutacji w której biorę udział jak również przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom”.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

MK INTERIM

Na OLX od czerwiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 664477277Zgłoś