Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Łódzkie
  6. Hostessa, host - Łódź
  7. Hostessa, host - Śródmieście
Dodane 07 listopada 2022

Nowy Klub w Łodzi szuka Tancerki/Hostessy

  • 6 500 - 20 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Lubisz lub kochasz tańczyć i chciałabyś to połączyć z wysokimi zarobkami - aplikuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego możemy Cię nauczyć.

Masz możliwość rozpoczęcia pracy od stanowiska hostessy klubowej, hostessy nie tańczą, dotrzymują towarzystwa naszym gościom.

Oferujemy:

  • wypłaty w formie tygodniówek (przelew co piątek na Twoim koncie bankowym)
  • grafik ustalany co tydzień, wymagamy od Ciebie 3 dni dyspozycyjności :)
  • wysokie zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania (2500 zł/tyg)
  • zatrudnienie na umowę o dzieło lub zlecenie z ubezpieczeniem
  • zakwaterowanie pracownicze
  • praca w trybie nocnym (20 - 5)

Zakres obowiązków:

  • taniec pole dance
  • wykonywanie tańców prywatnych
  • rozmowa z gośćmi i dotrzymywanie im towarzystwa

Wymagania:

  • skończony 18 rok życia
  • pewności siebie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego

!Klub nie świadczy innych usług niż taniec!

W razie wątpliwości wyślij swoje zgłoszenie, umówimy się na spotkanie, opowiem Ci jak wygląda praca w klubie :) Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy wyślij zdjęcie swojej twarzy oraz sylwetki, lub link do publicznego konta na Instagramie poprzez portal olx lub też sms :)

ID: 783766080

Ola

Member Since sierpień 2022
Ostatnio online wczoraj o 17:49

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?