1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pyzdry
Dodane 25 lipca 2021

POLOmarket w Pyzdrach zatrudni zastępcę kierownika

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pyzdry, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Zadania:

  • organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
  • zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
  • budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,
  • praca na sali sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • doświadczenia w branży spożywczej,
  • zdolności przewodzenia grupie ludzi,
  • dyspozycyjności,
  • dobrej znajomości pakietu Office.

Oferujemy:

  • najlepszym pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Sklepu
  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie,
  • jasno określone wymagania.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.frapogroup.pl

ID: 681211306
User avatar

POLOmarket

Na OLX od kwiecień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?