1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 21 maja 2021

Nowa rekrutacja/ Opole-Produkcja-stawka 18,30 zł-27,45 zł brutto/h

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Opole, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko operator/ka wsparcia produkcji w Opolu!

Na START oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Bezpłatny parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Stawkę godzinową od 18,30 zł brutto/h do 27,45 z brutto/h
  • Nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrążające
  • Lekką pracę stojącą
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość pracy w weekend

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Prace przy produkcji filtrów
  • Składanie małych detali z branży Automotive

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Nastawienie na dłuższą współpracę
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki

APLIKUJ bądź Zadzwoń pod numer 502 736 849 i umów się na spotkanie!

Możesz też wysłać sms o treści "OPOLE" - oddzwonimy z ofertą

Martyna

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

ID: 674889958Zgłoś