2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 02 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obowiązki

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych;

  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola

  • współpraca z rodzicami poprzez: udział w spotkaniach indywidualnych i zebraniach z rodzicami, organizowanie zajęć w trakcie „dni otwartych”

  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci;

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć i zabaw;

  • współpraca z innymi pracownikami placówki,

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne

  • poszukujemy osób: odpowiedzialnych; komunikatywnych, sumiennych, radosnych i uśmiechniętych

  • studenci ostatnich lat też mile widziani

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • pracę w miłej atmosferze

Dołącz do nas - wyślij jeszcze dziś swoje CV na podany adres e-mail: dyrektor(małpa)przedszkolewarszawa(kropka)pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 814542428