2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wałbrzych
Dodane 08 maja 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedszkole niepubliczne przyjmie do swojego grona nauczyciela wychowania przedszkolnego od 1 maja 2024. W związku z rozwojem placówki poszukujemy osoby lubiącej pracę z dziećmi.

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym;

  • Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola;

  • Dbanie i pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami;

  • Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne/ edukacja wczesnoszkolna;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • umiejętność współpracy w zespole i współpracy z rodzicami;

  • empatia, otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • umowę o pracę;

  • pracę w nowoczesnym – multimedialnym otoczeniu;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki na wakacje i święta;

  • możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego (atrakcyjne szkolenia i studia podyplomowe);

  • siedmiogodzinny dzień pracy,

  • małe grupy przedszkolne.

Prosimy wysłać CV przez OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 749955134