2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 2 w Gdańsku

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pozytywne Inicjatywy w związku z prowadzeniem placówki ogłaszają nabór na stanowisko:

Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 2 w Gdańsku ul. Łąkowa 60

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.

  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców.

  • Przygotowywanie opinii o dziecku.

  • Podejmowania działań profilaktycznych.

  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.

  • Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

  • Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.

  • Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

  • Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.

  • Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Wymiar etatu: 1 etat.

  • Możliwość realizacji awansu zawodowego.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

  • Dofinansowanie karty programu MultiSport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 643484918