Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Górna
Dodane Dzisiaj o 05:39

Nauczyciel Oligofrenopedagog (także w trakcie studiów!)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

Opis

Fundacja JiM jest jedną z największych organizacji w Polsce działających na rzecz osób z autyzmem. W ramach Fundacji funkcjonują placówki edukacyjno-terapeutyczne: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy oraz klinika JiM Clinic.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w Przedszkolu Fundacji JiM:

NAUCZYCIEL (OLIGOFRENOPEDAGOG)

Nr referencyjny: PRZ/JiM/78-09/21

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienna praca edukacyjna i terapeutyczna z dzieckiem z autyzmem i innymi neurotrudnościami
  • Współpraca z innymi specjalistami biorącymi udział w terapii dziecka
  • Dokonywanie oceny poziomu funkcjonowania pacjenta w oparciu o wystandaryzowane narzędzia obowiązujące w Fundacji
  • Prowadzenie dokumentacji procesu terapeutycznego zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującymi procedurami wewnątrzorganizacyjnymi
  • Realizowanie zadań wynikających z Programu Współpracy z Rodzicami/Opiekunami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu oligofrenopedagogiki lub z zakresu pedagogiki specjalnej
  • Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby, które ukończyły studia licencjackie i rozpoczęły lub zamierzają rozpocząć studia z zakresu pedagogiki specjalnej/oligofrenopedagogiki od października 2021.
  • Umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z podopiecznymi i z rodzicami
  • Inicjatywa i angażowanie się w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w sposób systematyczny i z myślą o celu
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i rozwój kompetencji
  • Umiejętność pracy w zespole i tworzenie atmosfery współpracy
  • Aktualna książeczka Sanepidu oraz zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami w tym z dziećmi z autyzmem
  • Przebyte szkolenia z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania

To oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wspieranie w rozwoju zawodowym i osobistym

Aplikuj poprzez kliknięcie poniżej w "Aplikuj Teraz". Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 629755984