1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mikołów
  6. Pozostałe oferty pracy - Borowa Wieś
Dodane February 18, 2021

Narzędziowiec - elektryk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mikołów, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

JWW Invest S.A.

Działamy na rynku usług montażowych w energetyce. Prowadzimy roboty na rynku polskim i europejskim.

Obszarem działania spółki JWW Invest S.A. jest energetyka zawodowa, energetyka przemysłowa, ciepłownictwo oraz część przemysłu, w której występuje energetyka (rafinerie, koksownie, huty, kopalnie węgla kamiennego).

Do naszego nowego magazynu poszukujemy pracownika: Narzędziowiec - elektryk

Miejsce pracy:

Mikołów

Zakres obowiązków:

• Należyte prowadzenie gospodarki magazynowej i narzędziowej,

• Należyta dbałość o stan techniczny posiadanego parku sprzętowego,

• Dokonywanie przeglądów, konserwacja urządzeń (elektronarzędzia, wciągarki, wciągniki, spawarki) w zakresie posiadanych uprawnień, wiedzy i umiejętności,

• Naprawa, serwis, obsługa maszyn i urządzeń będących na stanie Spółki,

• Przestrzeganie terminów i realizacji przeglądów technicznych,

• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

• Prowadzenie ewidencji napraw,

• Minimalizowanie kosztów napraw poprzez działanie prewencyjne i modyfikacyjne,

• Oznaczanie maszyn, urządzeń, elektronarzędzi i innego sprzętu zgodnie z prowadzonymi kartami urządzeń i obowiązującymi numerami inwentarzowymi,

• Współpraca z pozostałymi pracownikami prowadzącymi gospodarkę magazynową i narzędziową.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe, średnie techniczne, lub ukończony kurs zawodowy

• bardzo dobra organizacja i kontrola pracy własnej,

• uprawnienia SEP do 1 KV,

• znajomość rysunku technicznego mile widziana,

• umiejętność pracy ze współpracownikami.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego,

• benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty sportowej).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach 40-555 przy ul. Rolnej 43b, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach 40-555 przy ul. Rolnej 43b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 651603161Zgłoś

Ostatnio online w dniu March 03, 2021

xxx xxx xxx