2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Kalisz
Dodane 19 kwietnia 2024

Murarz | Pracownik / Pomocnik ogólnobudowlany - praca czeka na Ciebie

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do Zgranego Zespołu Budowlanego! Zatrudniamy Pracowników Ogólnobudowlanych, Murarzy oraz Pomocników.

Firma od lat działa w branży budowlanej na terenie powiatu kaliskiego, specjalizując się w budowie, wykończeniach oraz pracach remontowych m.in. przy budynkach jednorodzinnych oraz różnych większych i ciekawych inwestycjach.

Zalety Pracy U Nas:

  • Atrakcyjne i Terminowe Wynagrodzenie: Doceniamy Twoje umiejętności i zapewniamy adekwatne wynagrodzenie. U nas praca się opłaca! Zdobywasz lub masz już odpowiednie kwalifikacje, co przekłada się na Twoje wynagrodzenie.

  • Stabilne Zatrudnienie: Bez względu na porę roku, możesz liczyć na stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość Rozwoju: Zapewniamy Ci możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania kolejnego doświadczenia. Postaw na swój rozwój zawodowy.

  • Dobra Atmosfera Pracy: Cenimy sobie współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie. U nas panuje przyjazna atmosfera.

  • Praca w Harmonijnym Grafiku: Tydzień pracy od poniedziałku do piątku, zapewniając Ci czas na odpoczynek i życie prywatne.

Zakres Obowiązków:

  • Tynkowanie i murowanie ścian oraz stropów.

  • Przygotowywanie zapraw murarskich.

  • Wykonywanie napraw i remontów pomieszczeń.

  • Ocieplanie budynków.

  • Wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu.

  • Układanie płytek, paneli, tapetowanie (w zależności od Twoich umiejętności).

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy "od zaraz" - Zadzwoń i umów się na spotkanie.

  • Brak nałogu alkoholowego - Cenimy sobie fachowość i odpowiedzialność.

  • Uczciwość, chęć do pracy oraz dbałość o jakość wykonywanych prac - Bowiem tak nas piszą, jak nas widzą.

  • Dyspozycyjność.

  • Doświadczenie w branży na jednym w/w stanowiskach oraz prawo jazdy kat. B mile widziane (nie jest to warunek konieczny).

Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze doświadczenia w branży budowlanej, a czujesz, że masz to tego smykałkę, daj znam znać - Czekamy na Twój telefon.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48**********07 - to najszybszy sposób na skontaktowanie się z nami. Przez telefon otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje dodatkowe pytania.

Ważne:

(Prosimy o nieprzesyłanie wiadomości przez OLX, jeśli to możliwe) - nie zawsze jesteśmy on-line :)

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 902754142