1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 maja 2021

Monter Urządzeń Przemysłowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • Prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń mechanicznych (remonty, serwis, utrzymanie ruchu na obiektach energetycznych i w przemyśle);
  • Cięcie i szlifowanie;
  • Montaż rusztowań systemowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży energetycznej i/lub przemyśle;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości;
  • Mile widziane uprawnienia do montażu rusztowań;
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Grupa ERBUD

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 673216891