Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Wrzeszcz
Otis Sp. z o.o.
Dodane 17 lipca 2024

Monter Urządzeń Dźwigowych (Windy) + samochód + um. o pracę

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją montażu;

  • Przeprowadzanie remontów urządzeń dźwigowych;

  • Współpraca z klientami firmy, w szczególności z inżynierami i kierownikami budów;

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy;

  • Zapewnienie najwyższej jakości wykonania powierzonych obowiązków.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Montera w branży urządzeń dźwigowych (windy/schody ruchome) lub chęci do przyuczenia się na stanowisku Pomocnika;

  • Jeśli aplikujesz na stanowisko Pomocnika Montera doświadczenie w instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych;

  • Wykształcenie średnie z zakresu mechaniki i/lub elektryki;

  • Uprawnienia SEP do 1 KV;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Sumienność oraz dokładność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w godzinach 7.00-15.00 na terenie woj małopolskiego, głównie Kraków i okolice;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz systemu premiowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy, na stanowisku Montera samochód służbowy do użytku prywatnego;

  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku);

  • Możliwość rozwoju zawodowego: kształcenia zawodowego / szkoleń i pracy przy realizacji ciekawych projektów.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez OLX lub kontakt telefoniczny tel. 78*******44.

Lokalizacja

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 930342799

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?