1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 10 maja 2021

Monter - UNIA Sp. z o.o. - Słupsk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Słupsk, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad

10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Cztery fabryki UNII (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie ponad 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz  w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Łączna oferta fabryk obejmuje ponad 700 pozycji. Wśród produktów UNII znajdują się m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, nawożenia mineralnego i organicznego uprawy ziemniaka, przyczepy, maszyny do zbioru zielonek oraz urządzeń do przechowywania ziarna.

Monter Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:

  • praca przy montowaniu maszyn rolniczych
  • montaż elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • przestrzeganie zasad BHP Wymagane kwalifikacje :
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Oferujemy:
  • Pracę w systemie jednozmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny (multisport, 2 razy w roku świadczenia socjalne z okazji świąt, gorący posiłek w ciągu dnia pracy)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

UNIA Sp. z o.o.

Na OLX od styczeń 2019

xxx xxx xxx

ID: 649791450Zgłoś