Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Koźle-Port
Dodane 26 stycznia 2022

Monter - ślusarz konstrukcji stalowych

  • 4 000 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Monter, ślusarz konstrukcji stalowych

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu #KOFAMATEAM oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle, to dołącz do nas już dziś.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie elementów stalowych (wykrawanie, szczepienie, montaż),
  • obsługa maszyn i urządzeń (elektronarzędzi, prasy hydraulicznej, narzędzi pomiarowych, urządzeń spawalniczych),
  • obróbka metali,
  • montowanie większych detali, konstrukcji, urządzeń oraz podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami,
  • montaż poszczególnych części w zespoły, dokonywanie pomiarów kontrolnych, międzyoperacyjnych i ostatecznych,
  • przeprowadzanie próbnego rozruchu maszyn i urządzeń.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagradzania i opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość awansu.

Nie musisz wysyłać CV. Wystarczy, że wypełnisz formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą. Wejdź też na naszą stronę internetową kofama.pl

Kliknij APLIKUJ i dołącz do #KOFAMATEAM

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 706700007