Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Żmigród
Dodane 26 stycznia 2022

Monter, ślusarz konstrukcji stalowych

  • 4 000 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Żmigród, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle SA, to dołącz do nas już dziś.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie elementów stalowych (wykrawanie, szczepienie, montaż),
  • obsługa maszyn i urządzeń (elektronarzędzi, prasy hydraulicznej, narzędzi pomiarowych, urządzeń spawalniczych),
  • obróbka metali,
  • montowanie większych detali, konstrukcji, urządzeń oraz podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami,
  • montaż poszczególnych części w zespoły, dokonywanie pomiarów kontrolnych, międzyoperacyjnych i ostatecznych,
  • przeprowadzanie próbnego rozruchu maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • precyzyjność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagradzania i opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość awansu.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle, to dołącz do nas już dziś.

Nie musisz wysyłać CV. Wystarczy, że wypełnisz formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kliknij APLIKUJ i dołącz do #KOFAMATEAM

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 706698709