Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Świętokrzyskie
  6. Wsparcie techniczne - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 06 października 2021

Monter Sieci Światłowodowych, możliwość noclegu (18-20 zł netto/h )

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Jesteś :

  • Fachowcem w swoim fachu
  • Posiadasz umiejętności spawania kabli światłowodowych, wykonywania pomiarów oraz weryfikacji jakości wykonanej instalacji.
  • Posiadasz doświadczenie w budowie oraz utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych z uwzględnieniem sieci światłowodowych: szerokopasmowych, napowietrznych, instalacji budynkowych FTTH.
  • Świetnie się czujesz w pracach wymagających zdolności manualno – technicznych.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Cechuje Cię rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność, oraz chęć rozwoju.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie uprawnienień do pracy na wysokości, powyżej 3,5 m.
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV.

Opis Stanowiska

  • Instalacja sieci telekomunikacyjnych (obiekty mieszkalne i komercyjne)
  • Montaż/spawanie kabli światłowodowych w kanalizacji technicznej/ sieciach napowietrznych
  • Diagnostyka i usuwane prostych awarii w sieci
  • Realizacja okresowych przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności
  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18-20 zł netto/h
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Oferujemy możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kursach poszerzających wiedzę i umiejętności naszych pracowników.
  • Pracowanie w najnowszych technologiach dla liderów światowej informatyzacji.
  • Możliwość zakwaterowania W Ostrowcu Świętokrzyskim

Jesteśmy Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, od lat realizującej inwestycje teleinformatyczne, między innymi, dla podmiotów takich jak: Nokia, Orange, Netia.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą wiadomości OLX oraz kontaktu telefonicznego (W godzinach 8-16 ).

ID: 623206643

Praca

Na OLX od styczeń 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?