1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Szamotuły

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 09 czerwca 2021

Monter • Serwisant Systemów Klimatyzacji oraz Wentylacji

  • 5 000 - 7 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szamotuły, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma warm&cold zatrudni Montera - Serwisanta Systemów Klimatyzacji.

Zajmujemy się instalacją i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, systemów VRF na terenie Wielkopolski.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem LG, Gree i Mitsubishi Electric, Samsung, Haier.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Montera oraz / lub Serwisanta urządzeń klimatyzacyjnych.

Opis stanowiska

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych Split, Multi Split, VRF.

Uruchomienie zainstalowanych urządzeń.

Wykonanie pomocniczych prac budowlanych związanych z realizacją zadania.

Wykonywanie konserwacji, przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych oraz systemów VRF.

Diagnozowanie awarii oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych.

Sporządzenie raportów po wykonanych przeglądach, naprawach oraz diagnozie.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata.

Umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwanie.

Prawo jazdy kat. B. wymagane

Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.

Dbałość o dobrą relację z klientem.

Uprawnienia, świadectwo kwalifikacyjne F-gaz, SEP do 1 kV mile widziane.

Wiedza z zakresu serwisu i montażu pomp ciepła powietrze - woda, mile widziana.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Premia / prowizja od montaży

Szkolenia wewnętrzne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Do dokumentów, prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez warm&cold Buda Piernik sp. j. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Stanisław

Na OLX od wrzesień 2019

xxx xxx xxx

ID: 656102616