2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Gorzów Wielkopolski
VOSS konstrukcje stalowe
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych regałów magazynowych typu AKL OPM DPS SILO FLEXY CUBY. Dziesięć lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej zatrudnimy pracowników na stanowisko

Monter Konstrukcji Stalowych

Twój zakres obowiązków:

  • Odbiór i selekcja materiału

  • Rozładunki i inwentarz materiału

  • Budowanie i skręcanie ram

  • Stawianie i montaż ram w pionie

  • Kompletowanie pozostałych elementów regału

  • Ustawianie regału

  • Montaż ogrodzeń i siatek

Nasze wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Dobra kondycja fizyczna

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Uprawnienia i umiejętność kierowania wózkiem widłowym i platformą roboczą

  • Brak lęku wysokości

To oferujemy:

  • Stabilne (również w okresie zimowym) zatrudnienie

  • Po okresie próbnym długoterminowa umowa o pracę

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Zarobki od 8 - 12 000 zł netto

Od nas otrzymasz:

  • Zakwaterowanie

  • Darmowy dojazd z i na projekt

  • Darmowy dojazd z kwatery do miejsca pracy pojazdami służbowymi

  • Odzież roboczą

  • Narzędzia pracy

  • Opiekę kadry managerskiej projektów i biura w Polsce

Zobacz, jak wygląda nasza praca:

voss-eu.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod podanym w ogłoszeniu numerem telefonu bądź wysłanie CV.

W przypadku CV prosimy dodatkowo o zawarcie oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H.U. Voss moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H.U. Voss moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 850992383