Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 03 stycznia 2023

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych (instalacje zewn.)

  • 4 500 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma VENTI Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko:

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

(4500-6500 brutto)

PRACA W DELEGACJACH OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU NA TERENIE KRAJU, DOWOZIMY WYGODNYM BUSEM, WYPŁACAMY DIETY ZA DELEGACJE, ZAPEŁNIAMY KOMFORTOWY NOCLEG

Zadania:

- wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych;

- układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia;

- montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu;

- usuwanie awarii wodociągowych;

- wykonywanie innych zadań związanych z powyższym;

Wymagania:

- doświadczenie w branży sanitarnej i motywacja do pracy,

Mile widziane kursy w zakresie: obsługi zgrzewarek, zagęszczarek, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

Oferujemy:

- prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

- ubezpieczenie grupowe,

- pracę na terenie całego Kraju od poniedziałku do piątku,

- zatrudnienie w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłanie CV za pośrednictwem OLX

ID: 770989270

Anna

Member Since czerwiec 2020
Ostatnio online w dniu 26 stycznia 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?