1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Bałuty

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 11 maja 2021

Monter instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową infrastruktury telekomunikacyjnej światłowodowej oraz radiowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna jest za proces instalacji oraz eksploatacji urządzeń i systemów GSM-R, systemów pomocniczych oraz infrastruktury towarzyszącej.

Główne obowiązki:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i uruchomieniowych systemów telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie prac instalacyjnych sprzętu transmisyjnego (routery, switche),
  • wykonywanie prac instalacyjnych zasilania elektrycznego, przyłączy telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie dokumentacji pomiarowej oraz odbiorczej,
  • kontrola prowadzonych prac.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w instalacji i pomiarach telekomunikacyjnych (pomiary radiowe będą dodatkowym atutem),
  • predyspozycje do pracy na wysokości,
  • zmysł techniczny, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • dyspozycyjność (praca w delegacji do 10-15 dni na terenie Polski),
  • znajomość oprogramowania biurowego (MS Office),
  • prawo jazdy kat. B, min 2 lata

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym m. in. prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,
  • Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole,
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Maria

Na OLX od marzec 2019
ID: 672844399