Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Prudnik
Dodane 11 stycznia 2023

Monter-hydraulik

  • 6 000 - 15 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Prudnik, Opolskie

  • 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PROTON Odnawialne Źródła Energii jest dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Prudniku, działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Główna oferta firmy obejmuje sprzedaż wraz z montażem: instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji, folii grzewczych itp.

Poszukujemy osoby na stanowisko: monter/hydraulik

Podstawowy zakres obowiązków:

  • montaż instalacji pomp ciepła oraz klimatyzacji

  • wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania

  • wykonywania instalacji hydraulicznych według potrzeb

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zawodzie hydraulika

  • chęci do nauki nowych rzeczy oraz rozwoju zawodowego

  • pozytywnego usposobienia i wysokiej kultury osobistej

  • zorganizowania i porządku

  • dbałości o powierzony sprzęt

  • lojalności względem firmy.

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę B2B

  • zarobki na poziomie 6000zł-15000zł

  • wdrożenie i przekazanie niezbędnej wiedzy

  • premię uznaniowe za wkład w rozwój firmy

  • pracę w młodej, zgranej ekipie w koleżeńskiej i kulturalnej atmosferze

  • wzajemny szacunek i uczciwość

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • praca nowoczesnymi i profesjonalnymi narzędziami

  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

Praca od zaraz. Na rozmowy kwalifikacyjne zapraszamy do biura w Prudniku na ul. Powstańców Śl. 23 w godzinach 9-17 (po wcześniejszym umówieniu)

ID: 782423411

Natan

Member Since listopad 2014
Ostatnio online w dniu 09 stycznia 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?